«Слуханка» для малечі»

«Слуханка» для малечі»

Днями у вишгородському РБК «Енергетик» Микола Томенко, голова Фонду Справедлива країна», представив свій новий проект для освітян

Мета його – створення мистецько-просвітницької добірки народних і авторських творів для дітей на допомогу вчителеві.

«На сучасних електронних медіа важко знайти справді високохудожні україномовні твори для наймолодших. Я звернувся до національних радіокомпаній, бо їхні багатющі, створювані понад півстоліття фонди, – невичерпне джерело. Так і виникла ідея створення «Слуханки». Ця унікальна добірка має зацікавити передовсім вихователів дитячих садків, вчителів та дбайливих батьків. Адже ми прагнули зібрати на компакт-дисках найвідоміші українські казки та казки народів світу, фольклорні й авторські твори у виконанні кращих вітчизняних колективів і провідних артистів».

На окремому диску представлені твори українських класиків у авторському виконанні. Наприклад, «Лебеді материнства» озвучив сам автор – поет Василь Симоненко.

Крім аудіодисків Микола Томенко подарував вчителям Вишгородського, Іванківського, Бородянського районів також і книги – «Теорія українського кохання»,  «Історія Української Конституції».

 

Яндекс.Метрика
.Metrika counter -->