№10 «Ось такі ми!»

«Ось такі ми!»

Маленькі красуні та красені з дитячих садочків Вишгородського району взяли участь у веселому дитячому святі міні-міс та міні-містер «Ось такі ми!», котрий відбувся  у будинку культури «Енергетик» у Міжнародний день захисту дітей.


Зала заповнена мамами, татами, бабусями й дідусями, гостями та спонсорами, а в центрі –  поважне журі на чолі з керівником району. Дві години двадцятеро діточок своїми цікавими конкурсами, змістовними віршиками, веселими піснями,  запальними танцями, пародіями і дефіле подіумом у вечірніх сукнях тримали зал на одному подиху. Малеча настільки артистично і з гумором розповідала про свої садочки, які відвідує, пародіювала зірок шоу-бізнесу, демонструвала моделі одягу, звучала у музичному конкурсі, що вразила всіх. 

У цьому святі не було жодної дитини, яка програла. Усім дівчаткам прикрасили голови коронами принцес, кожен учасник отримав стрічку з написами номінацій, у яких вони були неперевершені, а саме: Чарівність, Галантність, Мужність, Кмітливість, Весельчак, Співаночка, Фантазер, Симпатія, Розумник, Грація та інші.

Наприкінці спонсори обдарували юних артистів. Подарунків було стільки, що вистачило і дітям, і мамам, і вихователям, і музичним керівникам та організаторам чудового свята.

Георгій Кущ


Яндекс.Метрика
.Metrika counter -->