№14 Серпень

Серпень

1-2.08 Рихлення ґрунту, мульчування. Прополювання та проріджування. Обробка від шкідників та хвороб. Санітарна обрізка дерев та кущів, видалення порості, прищипування, видалення вусів у суниці. Викопування часнику та ранньої картоплі.

3-4.08 Полив та підживлення рослин органічними добривами. Підготовка місця для осінніх посадок. Висадка суниць. Посадка контейнерних дерев та кущів. Збір врожаю для довготривалого зберігання.

5-6.08 Рихлення ґрунту, мульчування. Прополювання та проріджування. Обробка від шкідників та хвороб. Санітарна обрізка дерев та кущів, видалення порості, прищипування, видалення вусів у суниці.

7-8.08 Полив та підживлення рослин органічними добривами. Підготовка місця для осінніх посадок. Висадка суниць. Посадка контейнерних дерев та кущів.

9-10.08 Читання літератури. Планування робіт.

11-12.08 Рихлення ґрунту, мульчування. Прополювання та проріджування. Обробка від шкідників та хвороб. Санітарна обрізка дерев та кущів, видалення порості, прищипування, видалення вусів у суниці. Збір врожаю для довготривалого зберігання.

13-14.08 Полив та підживлення рослин мінеральними добривами. Підготовка місця для осінніх посадок. Висадка суниць. Посадка на постійне місце дворічників та багаторічників. Посадка контейнерних дерев та кущів.

15-16.08 Полив, рихлення ґрунту, мульчування. Підготовка ям під осінні посадки.

Підготувала кандидат біологічних наук Зоя БЕРЕСТ

Яндекс.Метрика
.Metrika counter -->