№20 ДОМАШНІЙ ЛІКАР

ДОМАШНІЙ ЛІКАР

Готуйте їжу з любов’ю

Не вживайте їжу в поганому настрої, після охолодження або перегріву тіла, під час гострих захворювань. Не варто під час їжі розмовляти, читати, дивитися телевізор. Болгарський цілитель та філософ А. Айванхов звертає увагу на те, що під час мовчазного спорживання їжі відбувається «підживлення» ефірного тіла. Єдиний спосіб «наситити» астральне тіло – готувати та вживати їжу в атмосфері радості, любові. Тоді ці почуття залишаться з вами надовго.

Лікуємо печінку – поліпшується зір

Коли ми лікуємо печінку, поліпшується зір. Приготуйте суміш трав (у рівних пропорціях) – льнянка, волошка, квіти бузини, очанка. 1 чайну ложку сушених трав залийте склянкою окропу, процідіть і випийте частинами протягом дня. З відціджених трав зробіть компреси на очі, якщо вони хворіють і сльозяться.

Допоможе редька

У народній медицині для лікування багатьох хвороб здавна використовували сік натертої редьки. Його пили за відсутності апетиту, від ниркокам’яної хвороби, цирозів печінки, порушень серцевого ритму. У суміші з буряком і морквою (порівну) редька допомагає від анемії (налити суміш у темну банку, поставити на 3 години в тепле місце, вживати по 1 стол. ложці 3 рази на день за 15 хв до їди. Курс 2-3 місяці).

Яндекс.Метрика
.Metrika counter -->