Це цікаво

Що підказує нам доля?
Нумерологія – сильний інструмент управління своїм життям
Якщо про можливості астрології як інструмента пізнання світу більшості людей таки відомо, й давно ні для кого не секрет, що долю за зірками визначали ще в сиву давнину, то нумерологія, можливості котрої не менш серйозні, відома обмеженому колу людей. Коли виникла ця наука? Що лежить в її основі? Вона доповнює астрологію чи здатна працювати самостійно і наскільки спроможна зарадити людині у скрутній ситуації? На ці та інша запитання на шпальтах нашої газети відповідає провідний нумеролог України, керівник курсів з вивчення нумерології пані Людмила Савіна.

– Насправді нумерологія як наука виникла дуже давно, хоч її родоначальником вважається Піфагор, котрий жив у VІ столітті до н. е. і першим уголос заявив, що прості числа від 1 до 9 визначають наше життя. А значить, нумерологія входить у життя людини вже понад 2,5 тис. років, – роз’яснює пані Людмила. – Взагалі у Всесвіті числа – це абсолютно все, хочемо ми з цим погоджуватися чи ні. І нумерологія – саме наука, а не щось інше, тому що емпіричним шляхом доведено: число, день і рік народження людини, а також її прізвище, ім’я, по батькові визначають долю.

Наука про вібрацію чисел
І можливості нумерології колосальні, бо це – наука про вібрацію чисел. Тож якщо людина навчиться користуватися можливостями, які надає їй нумерологія, буде економити власну енергію. Чому? Тому що робитиме все у сприятливий час. Зважте ще й на таке: нумерологія показує не лише саму людину та її можливості, але й тих, з ким вона спілкується. І взагалі все, що пов’язане з цією людиною. Наприклад, можливості кар’єрного зростання, ті ж підприємства, так чи інакше причетні до неї. А це тому, що все має дату. Підприємства – дату створення, країни, міста – день народження, і все це потім визначає їх долі. А розуміючи, як працюють числа, можна налагодити життя своє і навколишніх людей і дати можливість процвітати будь-якій фірмі й навіть країні.
Цікаво, що числа присутні в нашому житті не лише як самостійні чинники. Все наше життя зав’язане на числах, бо будь-яке слово теж є числом. Адже кожній букві алфавіту відповідає своє число. Тож кожне слово несе свою вібрацію. І від того, яка це вібрація, вона або відповідає вашим установкам та цінностям, або – навпаки – руйнує ваше життя. На додачу кожне число має позитивну й негативну сторони. А основне завдання нумерології – показати, як саме використовувати позитивні якості певного числа, щоб жити в гармонії з навколишнім світом.
– Пані Людмило, як ви стали нумерологом – наскільки мені відомо, якихось особливих шкіл, де б учили на нумерологів, в нашій країні немає?
– Ви знаєте, для звичайної людини це більш ніж дивно. В мене – дві вищі освіти: технічна й економічна. Й до кінця 1999 р. я навіть думки не допускала, що нумерологія стане чимось дуже важливим для мене. Але так склалися обставини – я змушена була поїхати на навчання до Росії, там проводили спеціальний курс для керівників компаній, так звані лідерські курси. Так ось, люди, які викладали на них, сказали, що я ніби з’явилась там зовсім не випадково – й саме завдяки їм я дізналась: надалі займатимусь нумерологією, бо це – моє справжнє призначення в житті. А вже коли свідомо вибудувала власну карту, зрозуміла, що раніше чи пізніше, але в нумерологію я однаково прийшла б.
Причому я не тільки мусила стати нумерологом, але й повинна була нести цю науку в люди, давати їм можливість розуміти цю науку. Й тоді все відразу стало на свої місця. Бо якщо людина щось робить не так, як їй пропонує карта (а справа в тому, що власну дату народження, батьків, сестер-братів людина сама вибирає перед своїм народженням), то в неї починаються серйозні проблеми – людина намагається йти наперекір власній програмі, затвердженій, так би мовити, вищими силами. Ось так усе й почалося…
– Якщо в нашій країні є маса астрологічних шкіл і астрологом за бажання можна стати, то де можна навчитися так розуміти цифри?
– Астрологія як наука більш широкомасштабна і визнана. Окрім того, вона досить складна, тому й існують школи. До того ж без спеціального навчання астрологом ви не станете. А от нумерологія набагато лояльніша, і там немає таких нелегких розрахунків. Тож люди, в яких закладена схильність до цього, можуть опанувати нумерологію самостійно: джерел і потрібної літератури в Інтернеті вистачає. Як, зрештою, й книжок – сходіть на «Петрівку» й самі переконаєтеся. Але шкіл поки ні в нас, ні в Росії немає. Втім, є курси.
Що ж до мене, то я вчилася сама. Нині вчу тих, кому це необхідно, допомагаючи їм визначитися. Тому що нумерологічних напрямків дуже багато – є ведична нумерологія, класична, так званий нумерологічний психоаналіз – людям розібратися в усьому самотужки  важко. Та й багато хто говорить, що їм не вистачає вчителя – людини, яка дасть поштовх.

Нумерологічний календар
– Я знаю, що ви видали спеціальний нумерологічний календар, яким може користуватися кожен із нас у своєму повсякденному житті. Але що для цього треба знати?
– Я видаю його щороку, починаючи з 2008-го. У чому полягає цей календар? Кожен із нас – незалежно від того, згоден він з цим чи ні, – живе 9-річними циклами. Крім того, у кожної людини є ще й 9 місяців, і 9 днів. І ось нумерологічний календар дозволяє вам бачити як ваш персональний рік чи місяць, так і персональний день. Причому стосовно не лише вас самих, а й тих людей, з якими ви контактуєте. У календарі вже все є – досить знати дату народження людини, навіть не дату, а день і місяць.
Якщо скласти день і місяць людини до простого числа, тобто від 1 до 9, отримаємо так зване особисте число. Наприклад, людина народилася 29.11. Значить, ми повинні скласти 2+9+1+1=13, потім 1+3=4. Як користуватися календарем? Там на кожен місяць є табличка. Людина, знайшовши своє особисте число, дивиться вгору – й визначає свій персональний рік і місяць, а внизу бачить день. У кінці календаря йдуть пояснення. Приміром, рік у неї буде один і той самий – 2012-й. Так ось, для людей, у котрих особисте число 4, 2012-й (а він сам у сумі дає 5) буде 9-м роком, тобто завершальним, підсумковим. Чи можна у свій 9-й рік розпочинати щось нове? Можна, але воно повинне бути нетривалим – максимум на рік. Отже, розпочинати щось більш масштабне не слід, бо кожний персональний рік несе власну вібрацію і диктує людині свої умови. І якщо ви спробуєте зробити щось, чому рік не сприятиме, усі ваші зусилля будуть перекреслені або сам намір відсунутий у часі.
Якщо ви, припустимо, в 9-й рік почнете щось стратегічне, то все одно його завершите у наступному році або навіть через рік. Мало того, якщо робитимете якісь капіталовкладення, ризикуєте їх втратити. А якщо ось трішки почекаєте – бо 9-й рік призначений для того, щоб проаналізувати минуле й подивитися, куди йти далі, – і вже наступного року розпочнете свою діяльність, все буде інакше. І сам шлях вам покаже карта, закладена у вашій даті народження. Тому інколи трапляється, що в 9-річному циклі відбувається різка зміна: людина, наприклад, повинна була займати керівну посаду, а після 2012-го у неї все стає іншим – і вона навіть може все покинути й піти в церкву.
– Поясніть детальніше, що таке особисте число – що це таке і як ним користуватися?
– Це число, яке ми отримуємо, якщо складаємо докупи день і місяць народження. А число життєвого шляху – це коли ви всю дату складаєте до простих чисел. Окрім них, є й інші категорії, але це вже складно для розуміння людини, яка не знайома з основами нумерології. Тому потрібно взяти, скласти всі свої числа – за датою народження – до простого числа, від 1 до 9, й так ми дізнаємося сценарій життя людини. Людей, які отримують однакове особисте число й однакове число життєвого шляху, багато, та насправді всі вони живуть по-різному. У всіх у них різна психоматриця, різна карта народження – і різна нумерологічна карта. Та й прізвище, ім’я, по батькові теж різні – й різна мотивація. Але назву кілька спільних штрихів. Якщо, приміром, людина отримала одиницю, це природжені лідери. Й вони взагалі не можуть працювати під кимось – це для них проблематично: вони завжди прагнуть працювати на себе. У таких людей завжди є власні ідеї, й вони повинні їх втілювати так, як самі це бачать. Якщо ви все разом – день, місяць і рік – складете і вийде 1, тоді це лідер. Одинички, всі без винятку, – домінанти над рештою чисел.
Знаєте, як в основному буває? Зустрічаються двоє людей: один, приміром, одиничка, а другий – вісімка. І саме він займає високий пост, а одиничка лише володіє якимось своїм невеличким бізнесом, і все. Так ось, коли вони зустрічаються, на підсвідомому рівні одиничка зверху, й вісімка це відчуває. Та входити в конфлікт їм не можна – їм потрібно всього-на-всього навчитися домовлятися. Вісімка має лідера над собою – лише одиничку. А решта чисел – під нею, окрім одинички. Одиничка ж з одиничкою завжди на рівних. Причому люди, які мають однакове число життєвого шляху, завжди краще розуміють одне одного. Це тому, що в них один життєвий сценарій.
Далі, візьмімо четвірку. З одного боку, вона ніби багатьом підкоряється, та тільки не сімці й не двійці. А найскладніше число – сімка: це – люди, замкнуті самі на собі, їм потрібен особистий простір. Крім того, вони закриті, дуже важко входять в контакт і так само нелегко когось до себе підпускають близько. Але вони – аналітики, і перш ніж щось зробити, все проаналізують, тому завжди швидко приймають рішення. Й тиснути на таких людей марно: якщо вже прийме рішення, неодмінно його озвучить, а бігти поперед саней не дозволить нікому.

Дипломати ідуть у... священики
– Яку ще інформацію, корисну для себе, можна звідти отримати?
– У мене були випадки, коли люди, які були дипломатами, ставали священиками, та ще й такими, до яких черга стоїть. Тобто ви все одно робитимете те, що диктує карта. Інша справа, як ви до цього йтимете: одні – через ломку, інші – взагалі через життєві трагедії, аж до звільнень, яких не повинно бути. Бо якби людина пішла на крок, який їй пропонує карта, добровільно, вищі сили не вживали б «різочок». Навпаки, вони б посприяли, аби ситуація швидше вирішилася якнайкраще для людини. Оскільки ж людина опирається, вищі сили взагалі можуть заблокувати всі її подальші дії.
– Пані Людмило, про 9-й рік ви вже розповіли, а можете бодай коротко охарактеризувати кожний з років?
– Гадаю, вже всі навчилися вираховувати своє особисте число. Отже, перший рік буде у тих, у кого особисте число 5 (5+5, а ми беремо п’ятірку 2012-го року, = 10). Для них це – початок нового 9-річного циклу. Такі люди повинні у будь-якому випадку почати щось нове, і воно має бути стратегічним. Якщо не складається з новою справою в 1-й рік, є час до середини 2-го. Це в них буде наступний, 2013-й. А зробити це треба обов’язково, інакше людина ризикує втратити роботу, кар’єру… Бо доля все одно змусить це зробити. Бувають винятки, коли людина нічого ніби й не починає й немає ніяких катаклізмів, просто у таких людей не міняються періоди. Проте кардинальні зміни практично відбуваються у багатьох людей.

Кожен рік диктує свої умови
Далі йде 2-й рік – це у кого зараз особисте число буде 6. Другий рік вказує на те, що ви повинні ось те, що ви почали в 1-му, як би розвивати – він буде повільнішим, але дозволить знайти партнерів, можливо, щось змінити, якщо щось не сподобалося. Але це – рік лояльніший. Тому що 1-й – дуже активний. І 1-й, і 2-й роки призначено для вирішення особистих питань – ви можете зустріти партнера, який стане згодом вашою другою половинкою. Тобто дуже сприятливі роки.
Третій рік – це люди, які мають особисте число 7. Він є роком самовираження і досить легкий, такий феєричний: можна заводити нові знайомства, максимально себе піарити, прагнути бути скрізь, де можна якось проявити себе. Окрім того, саме 3-й рік – для того, аби вдало зустріти свого партнера. Та я хочу звернути увагу на те, що ця зустріч має бути сприятливою для обох, інакше гору візьме несприятливий рік. Тож якщо люди подобаються одне одному й вирішили зустрічатися, бажано до цього дізнатися дату народження партнера, аби потім не було ніяких розчарувань і розлук. Причому розстатися можна й не відразу, а через 10–20 років, та однаково доля вирішить по-своєму. Особливо якщо під час зустрічі в одного партнера був 3-й – сприятливий – рік, а в іншого 7-й, несприятливий.
Кожен може в цьому переконатися, перевіривши ті роки, коли зустрівся зі своїм чоловіком чи дружиною. Зробити це елементарно – особисте число складається з числом року, в якому відбулася зустріч. Величезну роль відіграє й дата весілля. У моїй практиці були випадки, коли люди познайомилися, жили в цивільному шлюбі, а потім таки вирішили узаконити свої стосунки і, окрім самого весілля, ще й повінчалися, а після цього розлучилися. Причина банальна – вони вибрали несприятливу дату для цього, яка і зробила свою чорну справу. Інколи дуже боляче, коли ти розумієш, що людина свідомо йде на те, щоб розлучитися. І в карті, як правило, здебільшого стоїть, що деякі повинні пройти карму. Мало того, є сім'ї, які з'єднуються лише для того, щоб народилася одна дитина або декілька. Вони виконують своє завдання – і обов’язково розлучаються.  
Отже, нумерологія – це наука, яка дозволяє вам управляти своїм життям. А побачивши, що якісь дії саме в цей період можуть бути несприятливими, з такими знаннями легше уникнути якихось помилок і неправильних кроків. Якщо якийсь крок від самого початку несприятливий, краще його не робити взагалі – й не напружуватися. Але, окрім років, є ще місяці й дні, про що теж треба пам’ятати. Календар показує паралельно місяць і день. Ви можете мати сприятливий рік, але несприятливий місяць, 7-й, і він перекреслить дії року. Приміром, рік у вас 1-й, ви зустрінетеся з людиною, але місяць буде 7-м, і все – ця зустріч закінчиться нічим. Тому так важливо враховувати одночасно всі три позиції – рік, місяць і день.

Брати шлюб краще в 4-й рік
– Які особливості 4-го року й наступних?
– Четвертий рік матимуть люди, у яких особисте число 8. Це – рік фундаменту, який ви закладете для проживання наступних п’яти років, тому він дуже важливий і важкий. Іноді людині здається – все, далі терпіти несила. Після відносно легкого 3-го року раптом з'являється відчуття, що на тебе звалилося все, що тільки можна. Але цей рік хороший з точки зору проведення весіль, зустрічей. А також дуже сприятливий для різноманітних придбань – можна купувати будинки, іншу нерухомість, все буде вдалим і стабільним, спостерігатиметься також зростання кар'єри.
Наступний – 5-й – рік змін (люди з особистим числом 9). Ви, наприклад, вирішили одне – а на виході отримали зовсім інше. Це – рік авантюр. Будь-яка зустріч романтичного характеру в 5-й рік буде авантюрою. Тобто потім це не приведе до тривалих стосунків і, як правило, все відбувається легко, швидко – і ніхто нічого не розуміє. Не призначений 5-й рік і для вирішення ділових моментів: якщо ви щось підписуєте в документах – берете кредити, купуєте нерухомість, – дуже уважно читайте, що там написане. Може виявитися, що вам обіцяли 16%, а коли ви почали підписувати папери, з’ясувалося, що це 18%. 5-й рік поводиться так – одне обіцяють, інше отримуєш. Тож дуже часто умови договорів, підписаних людиною в 5-й персональний рік, міняються не в бік того, хто підписав. Якщо в цей рік людина влаштовується на роботу, вона повинна добре розуміти, що обіцяні умови не виконаються.
Далі, 6-й рік – він у тих, хто має особисте число 1. Його називають роком сім'ї, кар'єри, коли найкраще робити весілля і коли люди найчастіше вирішують питання про розлучення. Тому що це – рік з'ясування стосунків з близькими людьми, причому досить позитивний. Напередодні 7-го року, який вважається в усіх відношеннях роком неправильних інвестицій, – він є тим позитивним чинником, яким слід скористатися до приходу 7-го року. Тож якщо у когось 2012-й – 6-й рік і він збирається у наступному році визначитися зі шлюбом, не вийде. У цьому плані для нього 2012-й краще, ніж 2013-й. Це навіть попри те, що він – високосний.
А 7-й – рік перепочинку: медитація, заняття своїм здоров'ям, придумування якихось ідей, розслаблення. Стратегічна зміна роботи, особливо якщо вона пов'язана з відповідальністю, надто фінансовою, не рекомендується. Тому що потім може виявитися, що за наслідки 7-го року людина відповідатиме у своєму 9-му. І не рекомендується укладати шлюби в 7-й рік, а жінкам – вагітніти.
Восьмий рік – дуже сприятливий: він найсильніший у 9-річному циклі. Саме в цей рік ви за всі попередні роки зніматимете вершки – у грошовому плані, в плані кар'єри, влади. Для жінок він дуже гарний, тому що, як правило, коли це самотня жінка, вона може зустріти досить фінансово забезпеченого партнера. Плюс це – суперрік для вагітності. І навіть ті жінки, в яких були проблеми, мають шанси в цей рік завагітніти. Він є роком урожаю. Це для тих, у кого особисте число 3.
І кілька слів про 9-й, про який ми вже говорили. Отже, нічого нового, довгострокового не починаємо, розлучаємося зі старим, яке виконало свою роль у нашому житті. До речі, саме в 7-й і 9-й роки у людей буває дуже сильна депресія. Й особливо у вересні, тому що він – 9-й місяць 9-го року. А в 7-му році це липень. Людям здається, що світ падає до ніг. Насправді руйнуються якісь старі речі, від яких треба відмовитися. І якщо в цей рік до вас увійшла нова людина, це ненадовго.
– Пані Людмило, трохи раніше ви сказали, що кожна людина сама вибирає дату свого народження – це як?
– В це можна вірити, а можна ставитись скептично, але душа людини – перед тим, як з’явитися на світ, – вибирає свій сюди прихід: визначає, з якими батьками тут знаходитиметься, яку карму виконуватиме, тому що є ще так звана карма роду. Нумерологія показує все – і ваші кармічні борги, й кармічні уроки, і як впливає на вас ваше ім'я, прізвище, потрібно вам щось змінювати чи ні. Окрім того, ви вибираєте, будете першою дитиною в сім'ї чи другою, будуть у вас братики-сестрички чи ні.

Ваша дата народження видасть усі таємниці
– Чи може нумерологія стати тією панацеєю, яка зробить людину щасливою?
– Дивлячись на тих людей, з якими я спілкуюся і які завдяки мені долучилися до вивчення нумерології, – так. Коли відбуваються тільки перші зустрічі з цими людьми, нумерологію вони сприймають дуже по-різному – від повного неприйняття до цілковитого захвату. У мене були випадки, коли доводиться – ну, як і будь-якій людині – звертатися й до лікарів, і до інших якихось спеціалістів. Та коли я з'являюся в житті людини, то чітко знаю, кому повинна допомогти і з ким довго буду контактувати, навіть дружитиму. Й коли я питаю дату народження й кажу людині, що в неї є – тобто найближчим часом їй бажано не робити таких речей, а ось на ці необхідно звернути увагу, тому що завдяки цим діям людина зможе вирішити питання, які ще вчора не розв'язувалися.
Нумерологія дозволяє все. Та коли людина вам говорить прямим текстом, що вона в це не вірить… А вже після 2-3 речень про те, що знає про себе лише вона сама (а ти її бачиш уперше в житті й дату народження теж чуєш уперше), ця людина стає абсолютно іншою. Раптом приходить усвідомлення того, що нумерологія є не лише наукою, але й сильним інструментом управління своїм життям.
Починаючи з 2000-го року в мене великий досвід спілкування з тими людьми, які користуються нумерологією. І я дуже часто чую, що лише завдяки цим знанням людина не тільки по-новому почала дивитися на життя, а й узагалі стала робити те, що їй подобається. Тому що досі вона займалася абсолютно не тим, і це викликало у неї депресію й навіть бажання не ходити на роботу, не спілкуватися з близькими і тому подібне. А зараз це успішні люди, які щодня радіють життю. Їм подобається як жити, так і допомагати іншим. Тобто після близького знайомства з можливостями нумерології люди стають абсолютно іншими.
Коли я в 2008 році з телеекрану заявила, що нумерологія буде семимильними кроками йти нашою країною, мене назвали фантазеркою. Та насправді все так і відбувається. І ніхто не змінить того, що закладене в карті. Тож нумерологія вже з наступного року входитиме в життя практично кожної людини без винятку. Й не лише нумерологія, а все, що пов'язане з езотеричними напрямами, з екстрасенсорикою, – все відроджуватиметься й набиратиме обороти. І біоенергетика, і система рейки. Чому? Бо це – ті можливості, які дозволяють людині жити в гармонії зі Всесвітом незалежно ні від чого: вона просто вчиться управляти своїм життям, використовуючи свій потенціал. А дата народження й прізвище, ім’я та по батькові – це потенціал людини, даний від природи як інструмент, котрий дозволяє щодня отримувати позитив. Навіть якщо у вас поганий день, ці знання можна й треба використати правильно, розуміючи за нумерологією, що цього дня бажано взагалі ні з ким не зустрічатися, а краще побути наодинці. Завтра ви вирішите всі свої проблеми швидше й краще, тому що завтра буде ваш день.

Валерія КАЛИНОВСЬКА

Яндекс.Метрика
.Metrika counter -->